KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103020
nr 1410 3020
Lotta Mossum
(f. 1963), Sverige
Oljemålning, Etikettmärkt. Ej signerad. Olja på duk, 100x78 cm, oramad
Lotta Mossum, svensk konstnär född 1963.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:31:48
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr